Bekijk onze productcatalogus

Contacteer of bezoek één van onze vestigingen

ICT Truck & Trailer Parts Izegem
Noordkaai 21
8870 IZEGEM

Tel: +32 51 31 75 75
Fax: +32 51 31 38 72
e-mail: info@ictparts.be


ICT Truck & Trailer Parts Brugge
Monnikenwerve 79
8000 BRUGGE

Tel: +32 50 31 66 70
Fax: +32 50 31 78 05
e-mail: brugge@ictparts.be

ICT Truck & Trailer Parts Sint-Niklaas

Industriepark West 42D
9100 SINT-NIKLAAS
Tel: +32 3 766 65 88
Fax: +32 3 766 69 80
e-mail: sint-niklaas@ictparts.be

ICT Truck & Trailer Parts Dessel

Zandbergen 12
2480 DESSEL
Tel: +32 14 32 60 41
Fax: +32 14 32 60 03
e-mail: dessel@ictparts.be

ICT Truck & Trailer Parts Brussel

Zuiderlaan 14
1731 ZELLIK
Tel: +32 2 466 31 94
Fax: +32 2 466 41 14
e-mail: zellik@ictparts.be

ICT Truck & Trailer Parts Gent

Industrieweg 8
9032 GENT
Tel: +32 9 233 32 23
Fax: +32 9 225 86 64
e-mail: gent@ictparts.be

ICT Truck & Trailer Parts Strépy
Pavé du Roeulx 447B
7110 STREPY

Tel: +32 64 44 46 96
Fax: +32 64 44 48 78
e-mail: strepy@ictparts.be


ICT Truck & Trailer Parts Luik

4ième Avenue 2C
4040 HERSTAL
Tel: +32 4 240 05 40
Fax: +32 4 240 03 40
e-mail: liege@ictparts.be

ICT Truck & Trailer Parts Seclin
Avenue de l'Epinette
59113 SECLIN (F)

Tel: +33 3 20 32 21 21
Fax: +33 3 20 58 72 84
e-mail: seclin@ictparts.eu

ICT Truck & Trailer Parts Marche
Rue André Feher 11
6900 AYE (Marche-en-Famenne)

Tel: +32 84 37 94 68

e-mail: marche@ictparts.be